Informace o nás

Jsem autorizovaný prodejce čistících laserů MRJ-Laser Technology a JNCT Laser. Nabízím profesionální záruční a pozáruční servis. 

Čistící lasery těchto výrobců patří ke špičce, nekompromisní kvalita použitých komponentů a provedení strojů zaručují bezchybný a dlouhý provoz. MRJ Laser Technology  a JNCT Laser jsou profesionální high-tech výrobci, kteří se specializují na laserové čištění, značení, svařování, řezání a strojové vidění a vývoj souvisejících řídicích systémů a aplikací. Vlastní prvotřídní výzkumná a vývojová centra v oblasti optických, mechanických, obvodových a softwarových systémů. Jejich výrobky jsou široce používány v různých průmyslových odvětvích a laserových inteligentních výrobních oborech, jako je letecký průmysl, železniční doprava, výroba automobilů, přesné stroje, elektronická zařízení, šperky, řemesla a dárky atd. Jsou vyváženy do Spojených států, Německa, Francie, Itálie, Jižní Afriky, Japonska, Kanady a více než 70 zemí a regionů po celém světě.

Dále se zabývám službami v oblasti čištění a gravírování vláknovými lasery. 

Disponuji následujícími čistícími lasery:

Pulsní laser 300W- čištění strojů, strojních součástek, autosoučástek, lisovacích forem, veteránů, historických předmětů, starožitností, soch, grafiti apod. Čištění vláknovým pulsním laserem je vhodné všude tam, kde je velmi důležité nepoškození základního materiálu na rozdíl od pískování, tryskání či broušení.  

Kontinuální dvouosý /duální paprsek/ laser 2000W- čištění konstrukcí, strojů a strojních součástek od rzi, odstranění staré barvy apod. Dále je tento laser možný použít na čištění velkých zděných a betonových ploch. Tento laser je vhodný na větší plochy, všude tam, kde je možný dostatečný odvod tepla a nejsou kladeny tak vysoké požadavky na nepoškození základního povrchu.   

Vodní chlazení u obou laserů zajištuje dlouhodobý stabilní výkon a jsou tedy možné i časově náročnější práce.

Laser je maximálně šetrný k životnímu prostředí. K čištění nepoužívá žádná chemická rozpouštědla. Proces čištění laserem má minimální ekologickou zátěž. 

  • Odstranění rzi, oxidace, mastnoty a karbonu
  • Odstraňování starých nátěrů, povlaků, grafitti a mnoho dalšího
  • Bez poškození základního materiálu a povrchu
  • Materiály jako kov, dřevo, zdivo a kámen

 

Práce provádím v plně vybavené dílně. Menší díly a čištěné předměty stačí po dohodě poslat nebo přivézt. V případě větší velikosti čištěného předmětu po dohodě přijedu s laserem k Vám. Cena práce se odvíjí od velikosti čištěné plochy, materiálu a typu znečištění. Velice rád Vám vyhotovím kalkulaci i na základě fotografie čištěného předmětu.

Čištění laserem účtuji od 1000,-/hod.+ DPH. U zakázek nad 3000,- bez DPH po trase Brno- Hustopeče neúčtuji dopravné.

Pro restaurátorské a renovační dílny v Brně, Hustopečích a okolí nabízím praktickou ukázku čištění na Vašich materiálech přímo u Vás. Nezávazně a zdarma.

 

E-shop s gravírováním Ryjeme4ever.cz- klikni zde